KONST / Litografier / Färglitografi 14964058
nr 1496 4058
Ewert Karlsson EWK
(1918-2004), Sverige
"Statsministrar". Signerad, numrerad 298/300. Färglitografi, bildmått: 48x51cm, yttermått inklusive ram: 63x65cm
måndag 17 oktober 2022
kl 19:36:13
Ewert Karlsson EWK
Läs mer om Ewert Karlsson EWK